2019 m. sausio 24 d., ketvirtadienisGerbiami lopšelio - darželio bendruomenės nariai,
Kviečiame susipažinti su Trakų  rajono Bražuolės lopšelio – darželio direktorės Aldonos  Malaitytės  2018 metų veiklos ataskaita.
Pasiūlymus, vertinimus, pastabas, komentarus  galite teikti šio skelbimo apačioje.


2018 m. direktorės veiklos ataskaita

3 komentarai:

  1. Manau, kad darželio vadovo A Malaitytės veiklą reikia įvertinti labai gerai, nes ji siekia, kad vaikų ugdymas būtų įdomus ir vaikai įgytų žinių reikalingų mokyklai. Rūpinasi, kad vaikų veikloje netruktų reikalingų priemonių visapusiškam vaikui ugdymui. Atvira pokyčiams ir žiūri į ugdymą iš vaiko pozicijos.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Darželio direktorės Aldonos Malaitytės veikla stebina atkaklumu ir ryžtu, atviru bendravimu ir bendradarbiavimu su vaikučių tėveliais, siekiant vis geresnės vaikų ugdymosi kokybės. Manau, vaikučių augimas papildomas "STEAM" elementais. Stiprybės įgyvendinant naujas idėjas. 2018 m. veiklą vertinu labai gerai.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Džiugu, kad darželio direktorė daug dėmesio skiria darželio aplinkų modernizavimui, sveikos ir aktyvios gyvensenos įgudžių ugdymui, kuria darnią palaikančią darželio bendruomenę, kasmet pasiūlo naujų, inovatyvių veiklų bei užimtumų vaikams. Labai laukiame fizinio ugdymo pamokeliu naujoje sporto salėje. Taip ir toliau!

    AtsakytiPanaikinti